Alapképzési szakokon is felvehető szabadon választható (fakultatív) tantárgyaink

Utolsó frissítés: 2024 február 05.

Az alapvetően a Budai Campus valamennyi képzési területén, ill. az egyetem bármely szakán felvehető fakultatív tárgyak felvételénél alapvető szabály, hogy a kimondottan mesterszakok (Msc) szakok számára hirdetett tárgyakat az alapképzési szakok hallgatói nem vehetik fel, a mesterszakokon beiratkozó hallgatók azonban bármely (korábbi képzésükben még el nem végzett) tárgyat felvehetnek. A tárgyakra való jelentkezésnél különös körültekintést javaslunk levelező munkarendű képzéseken tanulmányokat folytató hallgatóink számára, minden esetben győződjenek meg róla, hogy tantárgyi foglalkozásaink beilleszthetők-e óra- illetve munkarendjükbe!

BSc- és MSc-szinten is felvehető